Την Πέμπτη 26 Ιανουαρίου στις 21:00 στον αέρα του Ραδιοφωνικού Σταθμού Ιεράς Πόλεως Μεσολογγίου στους 92 FM, η εκπομπή Τα Παλιόπαιδα θα φιλοξενήσει τον Σπύρο Νικολάου και το Μουσικό Σχήμα Ανδρομέδα με αφορμή την κυκλοφορία του βιβλίου-CD με τίτλο “Πώς βρεθήκαμε εδώ”. Με τραγούδια και μουσικές, που φωτίζουν σαν ηλιαχτίδα και μας παρηγορούν στους δύσκολους καιρούς.
Το μουσικό σχήμα “Ανδρομέδα” στην εκπομπή “Τα Παλιόπαιδα”
![Το μουσικό σχήμα “Ανδρομέδα” στην εκπομπή “Τα Παλιόπαιδα”](https://mesradio92.gr/wp-content/uploads/2017/01/16295272_10154489963313757_1471908213_n-817x500.jpg)